[ V sekci posádky naleznete startovní listinu -]

         

Přihlášené posádky

s.č Jezdec/Driver Lc Vozidlo/Vehicle Sk. Priorita www
Spolujezdec/Co Driver Lc Tým/Team Tř.

1 KOPECKÝ Jan CZ Mitsubishi Lancer Evo VII PV
SCHOVÁNEK Filip CZ Matador Pneu Sport
  čas administrativní přejímky 08:40:00        

2 PETÁK Josef CZ Renault Clio S 1600 A FIA B
BENEŠOVÁ Alena CZ Czech National Hroch Team 6
  čas administrativní přejímky 09:40:00        

3 ARAZIM Václav CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV FIA B
GÁL Julius CZ HellaCzechNationalTeam
  čas administrativní přejímky 08:50:00        

4 PECH Václav jun. CZ Ford Focus WRC A
UHEL Petr CZ Euro Oil Team 8
  čas administrativní přejímky 10:10:00        

5 VOJTĚCH Štěpán CZ Peugeot 206 WRC A ASN
ERNST Michal CZ OMV Rally Team 8
  čas administrativní přejímky 10:00:00        

6 TRINER Emil CZ Škoda Octavia WRC A ASN
HŮLKA Miloš CZ Prosport 8
  čas administrativní přejímky 10:10:00        

7 TRNĚNÝ Karel CZ Škoda Octavia WRC A ASN
PRITZL Václav CZ Profiko Rally Team 8
  čas administrativní přejímky 10:00:00        

8 ŠTAJF Vojtěch CZ Subaru Impreza Spec.C PV ASN
ČERNOCH Jiří CZ RallyTeamSubaru ČR Deník Blesk
  čas administrativní přejímky 09:00:00        

9 TROJAN Karel CZ Mitsubishi Lancer Evo VII PV ASN
ŘIHÁK Petr CZ ČKD Urban Pneu
  čas administrativní přejímky 09:00:00        

10 ČERVENKA Pavel CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV ASN
NOVÁK Petr CZ Křenek Motorsport Klub
  čas administrativní přejímky 08:40:00        

11 BERGER Antonín CZ Škoda Felicia A ASN
VÁŇA Jaroslav CZ Rally Sport Klub Příbram 5
  čas administrativní přejímky 09:10:00        

12 TUČEK Marcel CZ Škoda Fabia D ASN
TESAŘ Václav CZ Klub Fox Racing 9
  čas administrativní přejímky 07:50:00        

14 KOMÁREK David CZ Mitsubishi Lancer Evo VI A
ROUPEC Zdeněk CZ Evocars Klub 8
  čas administrativní přejímky 10:10:00        

15 BERGER Vladimír CZ Škoda Octavia 2,0 A
JUGAS Jaroslav CZ Auto Jarov 7
  čas administrativní přejímky 10:00:00        

16 ŠÍN Marian CZ Peugeot 306 Maxi A
ACHSOVÁ Kateřina CZ Robert Achs 7
  čas administrativní přejímky 09:50:00        

17 SZTUKA Lukasz PL Nissan Almera Kit Car A
CIESLAR Zbygniew PL Roto Plzeň s.r.o. 7
  čas administrativní přejímky 09:50:00        

18 VALOUŠEK Pavel CZ Suzuki Ignis S 1600 A
SCALVINY PIERO CZ Trumf Rally Team 6
  čas administrativní přejímky 09:20:00        

19 TLUSŤÁK Antonín CZ Citroen Saxo A
DĚDIC Vlastimil CZ Motocar Sport Zádveřice 6
  čas administrativní přejímky 09:40:00        

20 ODLOŽILÍK Roman CZ Ranault Clio S 1600 A
RAJNOHA František CZ Trumf Rally Team 6
  čas administrativní přejímky 09:20:00        

21 VLČEK Zdeněk CZ Mitsubishi Lancer Evo VI PV
PECH Jiří CZ Zdeněk Vlček
  čas administrativní přejímky 08:50:00        

22 LIŠKA Milan CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
LATIF Billy CZ Klub Fox Racing v AČR
  čas administrativní přejímky 08:30:00        

23 BARVÍK Vladimír CZ Mitsubishi Lancer Evo VI PV
Vladimír Barvík
  čas administrativní přejímky 08:40:00        

24 SEMERÁD Josef CZ Mitsubishi Lancer Evo VII PV
CEPLECHA Bohuslav CZ CS Development Racing
  čas administrativní přejímky        

25 VOTAVA Jan CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
SYNÁČ František CZ AH Auto s.r.o.
  čas administrativní přejímky 08:40:00        

26 VLČEK Jiří CZ Peugeot 206 WRC A
V-group Racing Team Peugeot Kladno 8
  čas administrativní přejímky        

27 OTTO Ludvík CZ Subaru Impreza WRX PV
OTTOVÁ Renata CZ Rally Sport Promotion
  čas administrativní přejímky 08:20:00        

28 SZABO Viktor CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
TICHÝ Vladimír CZ Profiko Rally Team
  čas administrativní přejímky 08:30:00        

29 VEČERKA Michal CZ Mitsubishi Lancer Evo VII PV
K.I.T. Racing CS,s.r.o.
  čas administrativní přejímky 08:50:00        

30 MIFKA Radek CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
DRÁSTA Tomáš CZ Mifka Radek
  čas administrativní přejímky 08:50:00        

31 NEŠPOR Radoslav CZ Ford ESCORT RS 2000 KIT CAR II A
TRNKA Dan CZ Nešpor Radoslav 7
  čas administrativní přejímky 10:00:00        

32 DLOUHÝ Martin CZ Škoda Octavia A
DLOUHÝ Aleš CZ Martin Dlouhý 7
  čas administrativní přejímky 09:50:00        

33 PINKAS Radek CZ Škoda Octavia Kit Car A
MÁŠA Stanislav CZ MP Motor AK v ČR 7
  čas administrativní přejímky 09:50:00        

34 KUNDRÁT Pavel CZ Škoda Felicia Kit Car A
POLÁČEK František CZ Kundrát Motorsport 6
  čas administrativní přejímky 09:20:00        

35 BRYNDA Petr CZ Škoda Felicia Kit Car A
PAŠEK Pavel CZ Rally Sport Klub Příbram 6
  čas administrativní přejímky 09:20:00        

36 VLAŠÍN Petr sen. CZ Citroen C2 Challenge A
KOCMAN Luděk CZ GT Style Brno 6
  čas administrativní přejímky 09:30:00        

37 KŘÍŽEK Petr CZ Honda Civic Type R N
BENEŠ Ondřej CZ Select Media s.r.o. 3
  čas administrativní přejímky 07:30:00        

38 TARABUS Jaromír CZ Honda Civic N
VOREL Václav CZ Oldřich Hrabec 2
  čas administrativní přejímky 08:00:00        

39 BĚHÁLEK Daniel CZ Honda Civic 1,6 VTi N
VOSÁDKA Jaroslav CZ Miva Motorsport 2
  čas administrativní přejímky 08:10:00        

40 TROJAN Jiří CZ Volkswagen Polo 1,6 GTI N
TROJANOVÁ Eva CZ ČK Motorsport 2
  čas administrativní přejímky 08:00:00        

41 VAŇÁČ Jan CZ Peugeot 206RC N
FANTA Miroslav CZ Jan Vaňáč 3
  čas administrativní přejímky 07:40:00        

42 BIČÁK Tomáš CZ Peugeot 206RC N
ŠKLÍBA Roman CZ di Andrea Lupo R.T. 3
  čas administrativní přejímky 07:30:00        

43 NOVOTNÝ Zbyněk CZ Renault Clio Sport N
VILÍMEK Petr CZ Miva Motorsport 3
  čas administrativní přejímky 07:40:00        

44 STEJSKAL Václav CZ Renault Clio N
KRÁL Josef CZ Edikt Rally Team 3
  čas administrativní přejímky 07:30:00        

45 SMÉKAL Egon CZ Honda Civic Type R N
Bens spol. s r.o. 3
  čas administrativní přejímky 07:30:00        

46 TRNKA Vladimír CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
VIKTORA Stanislav CZ Trnka Vladimír
  čas administrativní přejímky 09:10:00        

47 VYŠTEJN Josef CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
STANĚK Miroslav CZ Miva Motorsport
  čas administrativní přejímky 09:10:00        

48 JAVOŠ Jáva CZ Subaru Impreza WRX PV
MARKVART Michal CZ Monte Pacov Motorsport
  čas administrativní přejímky 09:00:00        

49 KURKA Tomáš CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII PV
MÜLLER Jindřich CZ Autotech Czech
  čas administrativní přejímky 09:10:00        

51 ROZSYPAL Jiří CZ Mitsubishi Lancer Evo VII PV
PAULÍK Jan CZ Rally Sport Promotion
  čas administrativní přejímky 08:30:00        

52 FECKO Igor CZ Subaru Impreza STI PV
VREČKA Jaroslav CZ Barvík Vladimír
  čas administrativní přejímky 09:00:00        

53 SEDLÁČEK Josef CZ Škoda Fabia A
VOREL Roman CZ Sedláček Josef 5
  čas administrativní přejímky 11:00:00        

54 NOVÁK Antonín CZ Škoda Fabia A
VAJĎÁK Jiří CZ AutoKlub Racing Team 5
  čas administrativní přejímky 11:00:00        

55 HUGHES Simon GB Škoda Fabia A
Max Racing 5
  čas administrativní přejímky 10:50:00        

56 HODAŇ Vlastimil CZ Škoda Felicia Kit Car A
MAŤKOVÁ Anna CZ Autospektrum M.Lázně 5
  čas administrativní přejímky 10:50:00        

57 VODIČKA Robert CZ Škoda Felicia A
DOBIŠ Pavel CZ AK Rallysport Příluky 5
  čas administrativní přejímky 11:10:00        

58 POSPÍŠIL Petr CZ Honda Integra-R A
LASEVIČ Richard CZ Pospa Rally Team 7
  čas administrativní přejímky 10:20:00        

59 MOL Vladimír CZ Seat Ibiza Cupra II A
HADAČ Miloslav CZ Cars Bad Team 7
  čas administrativní přejímky 10:20:00        

60 FIŠER Miroslav CZ Volkswagen Golf A
STŘEDA Hynek CZ PAMK Klatovy 7
  čas administrativní přejímky 10:20:00        

61 ŠIMEČEK Milan CZ Nissan Almera 2,0i A
MINAŘÍKOVÁ Michala CZ Horácký Autoklub v AČR 7
  čas administrativní přejímky 10:30:00        

63 MATYS Antonín CZ Škoda Felicia KitCar A
VANĚČEK Aleš CZ Barum Centrum Praha 6
  čas administrativní přejímky 09:40:00        

64 URBAN Pavel CZ Škoda Felicia A
GEŠVINDER Luboš CZ Královehradecký rally klub 6
  čas administrativní přejímky 09:30:00        

65 TOMEK David CZ Škoda Felicia Kit Car A
ŠKALOUD Jan CZ AK Škoda Ml.Boleslav 6
  čas administrativní přejímky 09:30:00        

66 TROJANOVÁ Katka CZ Honda Civic 1,6 VTi N
PLUHAŘOVÁ Jana CZ Motocar Sport Klub 2
  čas administrativní přejímky 08:00:00        

67 HOZÁK Petr CZ Honda Civic 1,6 N
Vladimír Barvík 2
  čas administrativní přejímky 07:50:00        

68 MATĚJOVSKÝ Petr CZ Honda Civic N
DRESLER Pavel CZ Rally Sport Promotion 2
  čas administrativní přejímky 07:50:00        

69 BOČEK Oldřich CZ Škoda Octavia 1,9 Tdi D
BOČEK Jiří CZ Boček Jiří 9
  čas administrativní přejímky 07:40:00        

70 ZELENKA Tomáš CZ Škoda Fabia Tdi D
PELC Jaroslav CZ Milotec Motorsport Klub 9
  čas administrativní přejímky 07:40:00        

71 DAWSON Karel CZ Škoda Fabia D
PEČENKOVÁ Věra CZ Dawson Karel 9
  čas administrativní přejímky 07:50:00        

72 VÁGNER Miloš CZ Škoda Favorit A
HRŮZA Zdeněk CZ AK Škoda Ml.Boleslav 5
  čas administrativní přejímky 10:30:00        

73 ACHS Robert CZ Škoda Fabia A
KULŠTEJN Jiří CZ Robert Achs 5
  čas administrativní přejímky 10:50:00        

74 KOPELENT Ladislav CZ Škoda Fabia A
KOPELENTOVÁ Helena CZ Autosport Plzeň v AČR 5
  čas administrativní přejímky 11:10:00        

75 VOKÁL Lubomír CZ Škoda Fabia A
NOVÁK Ondřej CZ Lubomír Vokál 5
  čas administrativní přejímky 10:40:00        

76 DVOŘÁK Josef CZ Škoda Fabia N
SLAVÍK Jan CZ Autoklub Škoda Ml.Boleslav 1
  čas administrativní přejímky 08:20:00        

77 PINKAS Martin CZ Volkswagen Polo N
PINC Radek CZ MP Motor Autoklub 1
  čas administrativní přejímky 08:10:00        

78 LEVORA Miroslav CZ Škoda Fabia A
PECH Martin CZ Auto Power 5
  čas administrativní přejímky 10:30:00        

79 BENDA Jiří CZ Škoda Felicia Kit Car A
MALÝ Pavel CZ Jiří Benda 5
  čas administrativní přejímky 11:00:00        

80 DOHNAL Jan CZ Volkswagen Polo 1,4 A
EFFA Jan CZ Jan Dohnal 5
  čas administrativní přejímky 10:40:00        

81 BLAHOUT Milan CZ Lada 21074 A
Rally Sport Promotion 6
  čas administrativní přejímky 09:30:00        

82 LEŠANSKÝ Dušan CZ Škoda Fabia A
SLÁMA Mojmír CZ Defrs rally team 5
  čas administrativní přejímky 10:50:00        

83 JAROLÍM Václav CZ Škoda Felicia A
RADL Dušan CZ Tuček Rudolf 5
  čas administrativní přejímky 11:00:00        

84 MARKVART František CZ Škoda Fabia A
KILIAN René CZ Autosport Klub Plzeň 5
  čas administrativní přejímky        

85 ZEMAN Milan CZ Škoda Fabia A
VYTASIL Jaroslav CZ Rally Klub Straky 5
  čas administrativní přejímky 10:40:00        

86 HLACH Patrik CZ Škoda Felicia N
MATUŠOVÁ Veronika CZ ČK Motorsport 1
  čas administrativní přejímky 08:10:00        

87 KULHAN Jiří CZ Volkswagen Polo 1,4 N
LIŠKA Milan jun. CZ Profiko Rally Team 1
  čas administrativní přejímky 08:20:00        

88 ŠEVEČEK Jiří CZ ŠKODA Felicia N
PÍŽA Josef CZ R.Švidrnoch 1
  čas administrativní přejímky 08:20:00        

90 VYKYDALOVÁ Eva CZ Honda Civic 1,6 N
VYŠTEJNOVÁ Ivona CZ Motocar Sport Zádveřice 2
  čas administrativní přejímky 08:00:00        

91 MINAŘÍKOVÁ Zuzka CZ Škoda Felicia A
SÝKOROVÁ EVA CZ Rally Sport Klub Příbram 6
  čas administrativní přejímky 09:40:00        

92 ŽENÍŠEK Prokop CZ Honda Civic N
DUBIEL Petr CZ Oldřich Hrabec 2
  čas administrativní přejímky 08:10:00        

93 SKOUPIL Jiří CZ Nissan Almera A
NOVÁK Jaroslav CZ Roto Plzeň s.r.o. 7
  čas administrativní přejímky 10:10:00        

Konec výpisu [89], poslední aktualizace 19.09.2005 - 15:49.

Návštěvnost: 22323 [online: 11]