zpět / back
Startovní listina do I.etapy - I. Rallye Ecce Homo
Starting order into 1st Leg - I. Rallye Ecce Homo


St.č. Soutěžící Jezdec Spolujezdec Stát
Vůz
Sk. Prior. Start. čas
No. Competitor Driver Co-driver Nat.
Vehicle
Gr. Prior. Start. time
1Trumf Rally TeamOdložilík RomanOdložilík PavelCZRenault Clio S1600SA/2 09:00:00
2Rallye Sport PromotionTlusťák AntonínDědic VlastimilCZŠkoda Octavia WRCWRC 09:01:00
3Rallye Sport PromotionOtto LudvíkOttová RenátaCZMitsubishi Lancer EVO VIISA/4 09:02:00
4Kožmín MartinKožmín MartinTalaváňa MiloslavCZMitsubishi Lancer EVO VISA/4 09:03:00
5Rallye Sport PromotionŘíhák PavelŘíhák PetrCZMitsubishi Lancer EVO VIISA/4 09:04:00
6Evo Cars Klub v AČRŠkola RobertVilímek PetrCZMitsubishi Lancer EVO VIISA/4 09:05:00
7Jiří Hendrich - Mr. CARHendrich JiříHendrich DanielCZMitsubishi Lancer EVO VISA/4 09:06:00
8Orsák Rally SportOrsák JaroslavPešek RomanCZSubaru Impreza StiSA/4 09:07:00
9Mulač VáclavMulač VáclavMulačová JanaCZSubaru Impreza StiSA/4 09:08:00
10ÚAMK HanušoviceSchwarzer PavelGabrhelík PavelCZFord Escort Kit CarSA/3 09:09:00
11Benz spol s r.o.Smékal EgonAdamec TomášCZHonda Civic Type RSA/3 09:10:00
12Auto Halala CZHalala JanŠtěpán DaliborCZFord Escort RS 2000SA/3 09:11:00
14Rallye Sport PromotionTrojanová KatkaPluhařová JanaCZHonda Civic Type RSA/3 09:12:00
15Biederman MilošBiederman MilošBiederman JiříCZSeat IbizaSA/3 09:13:00
17Šebesta PřemyslŠebesta PřemyslŠebesta MichalCZFord Escort RS 2000SA/3 09:14:00
18Rallyesport PoděbradyDunovský VáclavŠkaloud JanCZHonda Civic VTiSA/2 09:15:00
19AK Rallysport Příluky v AČRMarek TomášVajík KarelCZHonda Civic VTiSA/2 09:16:00
20Rallye Sport PromotionMatějovský PetrNovák JaroslavCZHonda Civic VTiSA/2 09:17:00
21Zmeškal MilošMoural MichalBártek AlešCZCitroen Saxo 1,6 VTSSA/2 09:18:00
22Rallye Sport PromotionPaulik JanSaifrt StanislavCZHonda Civic VTiSA/2 09:19:00
23Hrabec OldřichVlček JaroslavZlámal StanislavCZHonda Civic VTiSA/2 09:20:00
25Kožmín MartinČonka RobertHejný KarelCZŠkoda Felicia Kit CarSA/1 09:21:00
26AK Rallysport Příluky v AČRBlaťák OndřejLenoch MichalCZPeugeot 106 RallyeSA/1 09:22:00
29Rallye Sport PromotionVeselý LukášDresler PavelCZŠkoda FabiaSA/1 09:23:00
30Majer RadekMajer RadekPohořelý MichalCZŠkoda FeliciaSA/1 09:24:00
31Heinz MartinHeinz MartinHeinz FrantišekCZŠkoda FeliciaSA/1 09:25:00
32Kratochvíl ZdeněkKratochvíl ZdeněkKořínek MartinCZSuzuki Swift 1,3 GTISA/1 09:26:00
38Bove Rallye TeamVíchová IvaDolečková MarcelaCZŠkoda FavoritSA/1 09:27:00
33AK Rallysport Příluky v AČRDrapela JohannKonrad-Lustig CorinaCZŠkoda FeliciaSA/1 09:28:00
34Rally Team ZlínPelánek DavidPilný AlešCZNissan MicraSA/1 09:29:00
35AH autoVotava LiborFuk ŠtěpánCZŠkoda FeliciaSA/1 09:30:00
36Knesl MartinKnesl MartinBlisa JanCZŠkoda FeliciaSA/1 09:31:00
37Mareš RadovanMareš RadovanŠvihálek LuděkCZŠkoda FeliciaSA/1 09:32:00
39Speed Racing TeamKryštof RadimChovanec AlexandrCZŠkoda Favorit 136 LSA/1 09:33:00
40Koupal JosefKoupal JosefJob ZdeněkCZŠkoda FavoritSA/1 09:34:00
13Alfa Klub OlomoucMikulenka JaroslavBejová JarmilaCZBMW 2002 TIHA/4 09:35:00
41K.I.T. Racing CS s.r.o.Bláha PetrVečerka MichalCZVolkswagen Golf GTIHA/3 09:36:00
42Klokočník TomášKlokočník TomášZlámal VojtěchCZLADA 2105HA/3 09:37:00
43HBT MotorsportHabart MichalVaněček VáclavCZŠkoda 120 S RallyeHA/2 09:38:00
44Šíma FrantišekŠíma FrantišekŠíma JanCZŠkoda 1000 MBHA/1 09:39:00
45Stráský PavelStráský PavelVotava RomanCZŠkoda 130 LV/3 09:40:00
47Mašek JanMašek JanVolek RomanCZŠkoda 120 S RallyeHA/2 09:41:00